O nás

Po dlhoročnej skúsenosti s predajom svietidiel sme sa rozhodli v roku 2019 založiť vlastnú spoločnosť LEDBA Svietidlá.  V súčasnej dobe sa naďalej zaoberáme predajom LED svietidiel, LED pásov, LED profilov, LED žiaroviek a LED príslušenstva. Vzhľadom na to, že máme bohaté skúsenosti, už viac ako 14 rokov, vieme ponúknuť to najodbornejšiu poradenstvo pri výbere svietidiel pre Váš dom, byt, záhradu či firmu.

V našom e-shope nájdete široký sortiment LED produktov. 
Vieme uspokojiť želania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vieme rovnako poskytnúť našim klientom prípadnú odbornú montáž svietidiel.

 

Ako nás nájdete?

Veľmi jednoducho. Náš showroom je na Bajkalskej ulici 12, čo je hneď za križovatkou Rožňavská-Bajkalská. Ak prichádzate od Rožňavskej a za chrbtom máte Tri Veže, tak po pravej ruke Vám začína pasáž nízkych obchodíkov. Naša prevádzka je úplne posledná s čiernym kamenným obkladom. Pred prevádzkou máme štyri parkovacie miesta, takže viete bez problémov zaparkovať. V prípade, že prichádzate od Prievozskej ulice (prípadne od Štrkovca), tak viete odbočiť k nám doľava a zaparkovať vo dvore, kde máme ďalšie dve parkovacie miesta pre klientov.